Kiralama

Cat Rental Store’da müşterilerimize CAT makina ve jeneratör ürünlerinin yanı sıra Wacker Neuson makina ve ekipmanları, Atlas Copco ve Kaeser taşınabilir hava kompresörleri, Hoist ağır tonajlı forklift ürünleri, Metso mobil kırıcıları, Mantsinen liman vinçleri ve Genie marka çalışma platformlarının kiralama fırsatını sunuyoruz. Müşterilerinin ihtiyaçlarını yakından takip eden bir firma olarak sizlerin aldığı riskleri ve karşılaştıkları problemleri biliyoruz. Müşterilerimize kısa ve uzun dönemli kiralama seçeneklerinin yanı sıra hem Genie hem de diğer markalar için satın alma opsiyonlu kiralama teklifleri de sunuyoruz.

Cat Rental Store’da pek çok sektöre makina ve ekipman kiralama hizmetleri sunuyoruz. İhtiyaçlar doğrultusunda dönemsel kiralama ve satın alma opsiyonlu kiralama seçenekleri sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimiz satın almayı düşündükleri makinaları kiralayarak test etme şansını yakalıyor.

Farklı ihtiyaçlara tek merkezden çözüm sunduğumuz Cat Rental Store kapsamında kiralanan makinaların bakım,sigorta vb masraflarını da biz üstlenerek müşterilerimizin maliyetlerini azaltıyoruz. Müşterilerimize sorunsuz makine ve ekipmanlar sunarak problemsiz, kesintisiz çalışmalarını garantiliyoruz. geniş kullanım alanlarına sahip çeşitli inşaat makina ve ekipmanları için, Borusan Makina güvencesi ile tek noktadan günlük, haftalık, aylık kiralama opsiyonları sunuyoruz. Türkiye’de yaygın yedek parça ve servis ağımızla da müşterilerimize kesintisiz destek sağlıyoruz.

Genie ürünlerinin de içinde olduğu Cat Rental Store'da, pek çok marka için müşterilere Borusan Makina güvencesi ile dönemsel kiralama ve satın alma opsiyonlu kiralama seçenekleri sunulmaktadır.